skip to Main Content
Enjoy Books - Boeken, kantoor artikelen en Ameland souvenirs. Kom gezellig langs!

Zomers Madrid – Evi Dekker

15,99

Taal Nederlands
Bindwijze Paperback
Afmetingen21.6x14x2.7cm
Illustraties Nee
Auteur Evi Dekker

2 op voorraad

Categorieën: ,

Beschrijving

Heerlijke vakantiethriller met spannende setting in zonnig Madrid, voor fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn.

Lara’s scheiding is eindelijk rond, dus ze kan trouwen met haar grote liefde Kevin. Ze kent hem van haar werk als cateraar; hij werkt als marketingmanager voor een van haar klanten en heeft een zoontje uit een eerder huwelijk: Siem.

Na hun zomerbruiloft gaan ze met zijn drieën op huwelijksreis naar Madrid. Alles is precies zoals Lara het zich voorstelde, want ze genieten als nieuw gezin van de stad en van elkaar. Totdat Siem verdwijnt. Het kind is spoorloos in een miljoenenstad.

De Spaanse en de Nederlandse politie werken nauw samen om de zaak op te lossen. Kevin denkt dat zijn ex achter de verdwijning van zijn zoon zit, maar Lara wordt daar gaandeweg steeds minder zeker van…

Back To Top